zie-je-wel-lisme praatplaat

Zie-je-wel-lisme praatplaat


Zie-je-wel! Het is een gedachte die snel opkomt als iets misgaat — vooral als je het al aan zag komen. In organisaties kan dit verlammend werken: het bevestigt aannames, remt vernieuwing en versterkt wij-zij-denken. In onze praatplaat nemen we je mee in de dynamiek van het ‘zie-je-wel-lisme’ en hoe je deze valkuil kunt herkennen én doorbreken.

Praatplaat gebruiken binnen je team?
Klik op de button en download de praatplaat.

 

rene van koningsbruggen

René van Koningsbruggen


René van Koningsbruggen is mede-eigenaar van blanco-organisatieontwikkeling en een ervaren Triple-C trainer. Hij begeleidt teams en organisaties binnen de complexe zorg, met een focus op het creëren van perspectief en ontwikkeling. Zijn aanpak is optimistisch, kritisch en sensitief, waarbij hij uitgaat van vertrouwen en de overtuiging dat ieder mens handelt vanuit de juiste intentie. René’s missie is om beweging te brengen waar het vastloopt en zichzelf uiteindelijk overbodig te maken.

Meer kennis over dit onderwerp opdoen?

Blanco-organisatieontwikkeling creëert beweging in teams en organisaties in de complexe zorg. Wij maken ontwikkeling en perspectief mogelijk voor cliënt en zorgprofessional in een context waar onvoorwaardelijke ondersteuning en menswaardigheid voorop staat.

Video blanco agressie abonnement

Trainingen hebben een groter effect als teams er voor een langere periode aandacht aan besteden. Ontdek onze abonnementsvorm.

> Bekijk de video

Tijdsdruk werkt stressverhogend en werkt dus niet

Jamilla legt uit hoe het stellen van haalbare deadlines stress vermindert tijdens teamontwikkeling. Een taak …

> Lees de ervaring

Oefening: hoe omgaan met spanning en angst bij jezelf en een ander.

In deze blog delen we een aantal oefeningen die je bewustmaken van de impact van …

> Lees de blog